logo

Bilgi

Yorumsepeti.co T500 Akıllı Saat (İthalatçı Garantili) kullanıcı yorumları için bütün interneti taradı.
İnternetteki bütün T500 Akıllı Saat (İthalatçı Garantili) yorumları ve değerlendirmelerini bu sayfada görebilirsin.

Yorumları okumak için tıkla.

Analiz

T500 Akıllı Saat (İthalatçı Garantili) için 1 e-ticaret sitesinde kullanıcılar tarafından toplam 344 yorum yapılmış ve ortalama 3.1 puan verilmiş.

Satıcılara göre istatistikler ise şöyle;
( 💗 Tavsiye Edilen Satıcı ) Trendyol üzerinde 344 kullanıcı yorumu yapılmış ve ortalama 3.1 puana sahip. Bu satıcıya gitmek için tıkla.

Detay

Bu kategorideki bütün ürünleri incelemek için tıkla.

Benzer Ürünler

23.3.2022

öncelikle kargo hızı ve paket konusunda başarılı buldum. ürüne gelicek olursak alalı bir hafta oldu arkadaşlar bazıları gibi hemen değerlendirmek istemedim sonuçta hakka girmeeyelim insanlar yorumlara bakarak alışveriş yapıyor. kol da herhangibi bir ağırlık yok gün boyu hissetmiyorsunuz bile takılı olduğunu yani hafif bir ürün beni en çok mutlu eden bu oldu açıkçası pek sevmem takı işlerini ama bu saate çabuk alıştım. sonrasinda kullanım şekli ile alakalı arkadaşlar andiroid tel kullanan herkez 2 3 saat içinde saatin içinden geçer yani herşeyini çözer ? evet aldığımız saat 250 TL çok fazla beklentiye girmeyin yani ilk akıllı saat kullanan herkez için ideal prof birşey beklemeyin sonrasındabana gelen saatin tüm uygulamaları sorunsuz çalışıyor ancak adım sayar da sürekli her adım atmıyor belirli bir adımdan sonra ilerliyor yani bunu adım takibi için alanlar hayel kiriklina uğrayabilir telefonda da adım sayar var benim ikisinin arasında günlük baya farklılık oluyor adımsayar çalışıyor fakat büyük beklenti içinde olan arkadaşlar için hayel kırıklığı olabilir sonrasında arama konusunda sadece karşı tarafın sesi çok az çıkıyor yani baya bir kulağına yakın tutmanız gerek ama giden ses kaliteli gidiyor anlaşılıyor yani sesiniz sadece duymakta problem yaşarsınız kan oksijen tansiyon değerleri çalışıyor ama sakın bu özelliklerde varmış diye kapılmayın varmı var dercesine konulmuş yani çok doğru olduğu söylenemez bildirimleri alıyorsunuz watsap insagram anlık görebiliyorsunuz yani arkadaşlar en başında dediğim gibi sakin prof bişey gelecek diye beklemeyin bence bu paraya bundan iyisi bulunmaz tasarım şık kullanışlı heee bide şarj konusu vardı oda gayet basit yani zorlanmadan şarj edebilirsiniz 3 saatte doluyor azami 1 buçuk gün gidiyor amacım sizleri bilgi edindirmek umarım yeni alacak kişilere bir faydası olur dün 2.siparisi verdim işyerinden bir abimiz de beğendi tasarımını sizlerde bunları bilerek den gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Devamını oku..

6.1.2022

Eveeet. Bol bol inceledim. Mateo marka olanı aldım. Premium görünüyor. Bütün işlevselliği sorunsuz çalışıyor. Dokunmatik hissiyatı iyi. Bu saati alırken hasır kordon ve koruyucu şeffaf da aldım. Her şeyi dört dörtlük anlatıldığı gibi. Tam uyum sağladılar. Şarj konusunda bir günü rahat çıkarıyor. Tabi ilk etapta fazla kurcalıyorsunuz bu yüzden kısa gitmesi normal. Ama sonra iki gün rahat şarj süresi olacaktır. İki saat dolunca hemen şarjdan çekmiyorum. Bir saat daha durdurup öyle çekiyorum. Daha uzun süreli şarj ömrü olmasını isterseniz telefonda yaptığım gibi %50 derken mümkün olduğunca şarja takmanızı tavsiye ederim. Tşk Mateo

31.8.2020

yıllardır internet alisverisi yapıyorum hem ilgili hem de bu kadar hızlı ulasabildigim firma olmadı daha karşımda ürün çok güzel fiyat performans ürünü orjinalinden farklı değil her fonksiyonu eksiksiz çalışıyor ekstra saatte uygulaması olmayan her bildirimde görünüyor telefon alarmim saatte de çalıyor saatin şarjı da fena değil kullanım sıklığına bağlı Whatsapp Instagram bütün uygulamaları bağladım. eksiksiz çalışıyor firma çok ilgili kordonunu takarken kopardım yenisini gönderdiler hemen gerçekten bu firmadan alınır tavsiye ederim.

3.6.2022

urun gayet guzel fiyatina gore apple watch gibi saatlere gore cop diyebilirim ama fiyati 20 de 1 olunca gayet iyi bence mesaj olayi yalan mesaj atamiyosunuz arada bi baglantisi gidiyo telefonla fitpro adli uygulamayi tavsiye ederim ordan kolayca kisi ekleyebilirsiniz alarm kuruluyomu bilmiyorum ben kurdum uygulamadan ama calmadi urunu tavsiye ederim cuma siparis verdim pazartesi gel al noktasina ulasti ordan aldim kutusu guzel ekran orantisiz ve kucuk ayrica uygulamadan duvar jagidida ekleyebiliyosunuz

19.1.2021

urun gayet güzel ama şarjı hiç kullanmazsanız 2 gün sürüyor şarjda ufacık sıkıntımız var he birde mesela telefondan şarkı açtığımız zaman direkt ses saate gidiyor o yüzden bağlantıyı kesmeniz gerekiyor oda sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ürün gayet şik herkes apple watch mi aldın diye soruyor tavsiye ederim o kadar para vermenize gerek yok arama konuşma her şeyi yapabiliyorsunuz bildirimler geliyor ben bir sıkıntı yaşamadım sorularıma da cevaplar aldım satın almadan önce teşekkürler

19.10.2021

Beş yıldız verme sebebim ne kadar kalitesiz oldugunu anlatmak ürün size geliyor icerisinde garanti belgesi ve faturasi yok urunun turkce dil secenegi yok ikinci el olarak geliyor iade ettiginizde kesinlikle paranizi iade etmiyorlar urunun kullanildigini soyleyen satici size pişkin pişkin cevaplar veriyor rezalet bir ürün yakınından bile geçmeyin aksi takdir de paranizi geri alamayacaksiniz jelatini sokulmemis şekilde oldugunu foto olarak atıyorum

24.4.2022

Ürün şarjı çabuk bitmesi dışında güzel ama bileğiniz küçükse biraz büyük gelebilir. Yanında şarj aleti ile ile geliyor ve şarjı bilgisayara çakınca 1 saat içinde doluyor. Ben beğendim ayrıca fitpro diye bir uygulamadan telefonunuzu bağlayınca saatin kadranını değiştirebiliyorsunuz. Telefonunuzdan bluetooth bağlayınca telefonunuzdaki sesleri saat aktarıyor. Kurulumu kolay. Kısacası saat fiyatına göre çok iyi.

19.1.2022

Saat başarılı arkadaşlar kordonumda, kendisi de sağlam geldi, çok iyi paketlenmişti, kurulum içinde çok yardımcı oldular, oğluma aldım, pili 1 gün gidiyor, bildirimler geliyor, fiyatına göre çok iyi, kulaklıklı takımı görmemiştim satın aldıktan sonra gördüm, bir daha alırsam kulaklıklıyı alacağım, kampanyaya girmesini bekliyorum. Hızlı teslimat, satıcıya ilgisinden dolayı teşekkürler

26.1.2022

Ilk izlenimlerim iyi. Ama plastik kalitesi pek iyi sayilmaz, yuvarlak tusa bastiginizda kirilacakmis gibi sallaniyor, kordon plastik silikon karisimi bisey. Saat goruntu itibariyle guzel. Baglanti sorunu yasayanlar hakli cunku telefona baglandiktan kisa bi sure sonra baglanti kopuyor yeniden acip kapatmak zorundasiniz. Fiyatina gore tercih edilir.

5.6.2022

Herkese tavsiye ederim ben çok beğendim bir kuryeci olarak işime çok yaradı motor kullanınca gelen aramayı görüyorum gelen mesaşları okuyorum sürüş halindeyken önemlimi önemsizmi diye artı terettürde kalmıyorum direk bakıyorum ses kısmına gelirse sessiz yerde sesi gayet iyidir şarj birgünden fazla gidiyor gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

16.1.2021

Ürün fiyatına göre tereddüt ederek almış olsamda gayet şık ve kullanıslı daha önce orjınal akıllı saat kullanıcı olarak ben ürünü çok beğendim bu ürünle orjınal arasında fark göremedim.Menü geçişleri anlık bildirimler ve arama cevaplama,mükemmel....hızlı kargo ve güzel paketlemeden dolayı satıcıya teşekkür ederim

24.10.2021

ürünü yorumlara bakarak iyi diye aldım fakat içinden ne garanti belgesi ne türkçe kurulum çıkıyor ve ürünün bu kurma kolu olan yer çalışmıyor bunlarla uğraşacaksın alın ben iade etmek için yetkili servis arıyorum sanki her yerde yetkili servisleri varmış gibi teknojik ürün alınacak yer değil bi sürü sorun ?

19.1.2022

Saat beklentimi karşıladı, kampanyadayken aldım, güzel,spor şık duruyor, orjinalini aratmıyor, kalorimetresi iyi hesaplıyor, zincir kordon aldım, ekran resmini değiştirdim siyah gri, fena oldu ?dikkat çekiyor, ateş ediyor ??? satıcı çok ilgili, kurulum için yardımcı oldu, teşekkürler trendyol

14.2.2022

üstte çıksın diye 5 yıldız veriyorum asla 5 yıldızlı bir ürün değil alalı 1 ay bile anca oldu aramayı saatten numara yazınca oluyor dendi ama olmuyor telefondan aramalara cevap veremiyorum ve fazla takmadım takdigim 4. gün fotograftaki gibi koptu paranızı buna vermeyin

6.2.2022

Ürün çok güzel eşime aldım ama eşimin bileği kalın olduğundan yakışmadı maalesef iade edeceğiz ama paketleme kargo çok iyi ve güzeldi tavsiye ederim benim saatim olmasaydı iade etmezdim kendim kullanırdım ürün kaliteli ve güzel ?

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Kullanım KoşullarıGizlilik Sözleşmesi