logo

Bilgi

Yorumsepeti.co T10 T15 Park Ampul 45 Led Geri Vites Plaka Ampul Güçlü Beyaz Işık kullanıcı yorumları için bütün interneti taradı.
İnternetteki bütün T10 T15 Park Ampul 45 Led Geri Vites Plaka Ampul Güçlü Beyaz Işık yorumları ve değerlendirmelerini bu sayfada görebilirsin.

Yorumları okumak için tıkla.

Analiz

T10 T15 Park Ampul 45 Led Geri Vites Plaka Ampul Güçlü Beyaz Işık için 2 e-ticaret sitesinde kullanıcılar tarafından toplam 29 yorum yapılmış ve ortalama 4.5 puan verilmiş.

Satıcılara göre istatistikler ise şöyle;
Ciceksepeti üzerinde 1 kullanıcı yorumu yapılmış ve ortalama 5 puana sahip. Bu satıcıya gitmek için tıkla.
N11 üzerinde 28 kullanıcı yorumu yapılmış ve ortalama 4.5 puana sahip. Bu satıcıya gitmek için tıkla.

Detay

Bu kategorideki bütün ürünleri incelemek için tıkla.

Benzer Ürünler

20.10.2020

linea aracimin on park lambasi olarak almistim. ampulu takmaya calisirken parlakligi nerdeyse kor edecekti. isik parlakligi bekledigimden cok cok daha iyi. ampulu sokete taktiktan sonra far yuvasina malesef sığmadı. urunu kullanamasam da ilkkez linea aracimda bir led ampul ariza isigi yakmadi. daha once 4 5 tane led (canbuslu olanlar dahil) denedim hep ariza isigi yakmisti. bir tek bu yakmadi ama o da aracima olmadı. bagaj isigi olarak degerlendirmeyi düşünüyorum.

22.11.2020

Satıcı iyi, yanında araç kokusu hediye göndermiş. Tek sorun sürat kargoya vermesi. Ürün güzel opel insignia için geri vitese sorunsuz oldu. Arıza lambaıs yakmadı 2013 makyajlı kasa. Plaka lambasına uymadı çünkü yuvaya girmiyor eni kalın geldi. Üründen ve satıcıdan memnunum. Fiyat perfoemans iyi umarım ürünün ömrüde iyidir.

9.11.2020

Megane 4 aracıma geri vites lambası olarak aldım. Aydınlatması güzel. Arıza ışığı yakmadı. Fakat takarken dikkat edin. Ben ilk lambayı takarken zorlandığım için yamullttum ve lehimi koptu. Daha sonra lehimlerini tazeleyerek yeniden taktım. Memnunum.

13.11.2020

İç dış aydınlatmalarım beyaz ledti sadece geri vitws lambam sarı halojendi bu ürünü aldım far gibi aydınlattı inşallah uzın ömürlü olur. Sıkıntısız alabilirsiniz.

20.11.2020

güzel güçlü ışık veriyor 2015 ford focus aracıma oldu arıza ışığı yakmadı paketleme güzel ayrıca hediye koku için teşekkürler kargo hızlıydı 2 günde geldi

21.9.2020

GAYET GUZEL BİR ÜRÜN ANLATILDIĞI GİBİ ÇOK CANLI YANİYOR TAVAN AYDINLATMASI İCİN KULLANİCAM COK GUZEL YANİYOR AYRİCA HEDİYE İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ?

8.10.2020

10 numara bir led. Tavsiye ediyorum. Sürat kargo yüzünden 1 haftada geldi. Rezalet bir kargo firması yazıklar olsun

25.11.2020

Mitsubishi ASX geri vites lambaları olarak kullanacağım, yerine uydu, arıza Işığı yakmadı, tavsiye ederim.

14.1.2021

Alt tarafı iki ampül taktım. Sorsan arabayı baştan yaptım. Ama aydınlatması güzel. Tavsiye edilir.

11.11.2020

2014 corsa d araca taktım. Arıza ışığı yakmadı. Kaliteli aydınlatması var tavsiye ediyorum.

13.11.2020

2020 skoda arıza yaktı ama direnc ile baglayacağım ampuller çok kaliteli teşekkürler.

10.11.2020

Plaka ve park için bana uymadı. Boyutu biraz fazla büyük geldi. Işığı çok güçlü ama.

15.11.2020

Aydınlatması çok güzel ama Megane 4 e zor takıldı biraz uzun geldi.

13.10.2020

Aydınlatma çok güzel nekadar dayanıklı olduğunu bilmiyorum

22.11.2020

ürünü çok beğendim düşünmeden alabilirsiniz

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Kullanım KoşullarıGizlilik Sözleşmesi