logo

Bilgi

Yorumsepeti.co T134 Borsa Endeks kullanıcı yorumları için bütün interneti taradı.
İnternetteki bütün T134 Borsa Endeks yorumları ve değerlendirmelerini bu sayfada görebilirsin.

Yorumları okumak için tıkla.

Analiz

T134 Borsa Endeks için 1 e-ticaret sitesinde kullanıcılar tarafından toplam 21 yorum yapılmış ve ortalama 4.6 puan verilmiş.

Satıcılara göre istatistikler ise şöyle;
( 💗 Tavsiye Edilen Satıcı ) Trendyol üzerinde 21 kullanıcı yorumu yapılmış ve ortalama 4.6 puana sahip. Bu satıcıya gitmek için tıkla.

Detay

Bu kategorideki bütün ürünleri incelemek için tıkla.

Benzer Ürünler

31.12.2020

Oyun sahası azıcık daha büyük ve kalın karton olabilirdi, ama mantık açısından monopolyden hiç farkı yok, fiyat da bedava denecek kadar ucuz, şirketler var, mahkeme var, talih var, oğlum sevdi, bu tarz oyunlar çocuklarla muhabbet rtmeye vesile, Gençay kıstasiyeye de tşklr hızlı göndrri için...

5.12.2020

Arkadaşlar bu ürün bana başka geldi adı "kasa".Ancak başka ürün olmasına rağmen kasa oyunu daha güzel geldi bana ayrıca kasa oyunu ilk başta karışık gelmişti ama YouTube da "Sana Dair" kanalinda detaylı anlatımı vardı oradan baktım.

3.7.2021

BA YIL DIM.. Fiyatı çok uygun ve çok ıyı sekılde paketlenmişti üstelik hızlı teslimat oldu severek oynayacağımm tavsiye ediyorum

12.12.2019

Ürün elime sorunsuz ulaştı ama içinde 60 tane pul olması gerekiyor ama içinden çıkmadı buna bir çözüm bulunmasını istiyorum!

13.4.2020

Fiyatına göre gayet iyi. 9 yaşındaki kardeşim ile oynuyoruz hem gözlem yeteneği hem de matematik açısından da geliştirici.

23.1.2021

Fiyatı baya uygun, beklediğimden güzel geldi. Ayrıca yanında gönderdiğiniz küçük güzel hediye için teşekkür ederim.

16.11.2019

Güzel eğlenceli bir oyun fiyatını fazlasıyla hak ediyor ve kargo çok hızlı

28.11.2019

Kardeşim için almştk eksiksiz çıktı çok eğlenceli tavsiye ederim

5.2.2022

oğluma aldım eğlenceli ve güzel bir oyun oynuyor tavsiye ederim

7.2.2022

Güzel oyun severek oynuyoruz. Kargo sağlam ve eksiksiz geldi

29.1.2022

fiyatına göre çok iyi bir ürün. çocuklarım severek oynuyor.

16.2.2021

Vakit geçirilebilecek, fiyatına göre uygun bir oyun.

1.1.2022

Daha oynamadım ama urun resimdeki gibi. Hızlı kargo.

18.11.2021

çocuğuma Aldım çok sevindi eğlenceli bir oyın

10.4.2020

Güzel beğenildi. Sorunsuz elime ulaştı.

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Kullanım KoşullarıGizlilik Sözleşmesi