logo

Bilgi

Yorumsepeti.co T5 Led İnce Tüp Butonlu Kasalı Floresan Bant Armatür Aydınlatma kullanıcı yorumları için bütün interneti taradı.
İnternetteki bütün T5 Led İnce Tüp Butonlu Kasalı Floresan Bant Armatür Aydınlatma yorumları ve değerlendirmelerini bu sayfada görebilirsin.

Yorumları okumak için tıkla.

Analiz

T5 Led İnce Tüp Butonlu Kasalı Floresan Bant Armatür Aydınlatma için 1 e-ticaret sitesinde kullanıcılar tarafından toplam 41 yorum yapılmış ve ortalama 3.9 puan verilmiş.

Satıcılara göre istatistikler ise şöyle;
N11 üzerinde 41 kullanıcı yorumu yapılmış ve ortalama 3.9 puana sahip. Bu satıcıya gitmek için tıkla.

Detay

Bu kategorideki bütün ürünleri incelemek için tıkla.

Benzer Ürünler

14.5.2020

Merhaba, açıklamalarda ’’ Ekstradan bir adaptör ya da herhangi bir ürüne ihtiyaç duymadan direkt olarak elektriğe bağlayabilir, pratik şekilde kullanabilirsiniz.’’ denilmesine aldandım. prize takacak fişi yok. gene de bir elektrikçiye ihtiyaç oluyor. alacakların bilmesi gerek. benim gibi çok anlamayanları yanıltan bir açıklama çünkü. paketleme iyiydi ancak kutusunda bir hasar olmamasına rağmen ürünlerin aliminyum kasaları ezik şekilde geldi.

6.12.2019

mağaza ürünü mükemmel paketlemiş açmak için oldukca bi zaman harcadım.ancak aras kargo ürünün üzerinde ''kırılacak eşya'',''lütfen üste koyun ''yazısı olmasına rağmen gerekli özeni göstermemiş ürün ezik bükülmüş geldi mağazanın emeğine saygımdan ürünü geri göndermedim mağazaya teşekkür ederim kargo şirketi çalışanlarına daha dikkatli olmalarını öneririm''.EMEĞE SAYGI''

10.2.2020

10 adet aldım 2si arızalı çıkmıştı fakat hiç bir uğraş gerektirmedi satıcı çok ilgili bizzat aradılar ve değişim talebini oluşturup değişim sağlandı satıcı gayet başarılı gelen ürünlerin paketlenmesi de güzeldi güvenle alışveriş yapılabilinir.

19.11.2019

Siparişim 60 cm idi. Gelen ürün 90 cm. Yerim müsait olduğundan ve kırılma ihtimaline karşılık değiştirmeye gitmedim. Çokta kullanışlı oldu. Ambalajda çok çok iyi idi. Bir sorun çıkmadı.

8.1.2020

Ürün güzel. Hafif ve şık. Anlatıldığı gibi. İçinde fişi olmadığını daha iyi anlatsalar açıklamada faydalı olur diye düşünüyorum. Hatta ekstra olarak yanında satsalar o da güzel olur.

29.3.2019

Açma kapama 0/1 düğmeleri var üzerinde.Bağlantı kabloları ve montaj aparatları ile birlikte elime ulaştı. Hafif kaliteli bir ürün Teşekkür ederim.

27.2.2019

Ürün tam bekledigim gibi. 8w floresan yerine kullanmaya basladim, karsilartirdigimda bunun daha aydinlik oldugunu söyleyebikirim

9.2.2020

Hiç düsünmeden tavsiye ediyorum akvaryum için oldukça kullanışlı mutfak dolap tezgahlarında heryerde kullanabilirsiniz.??

20.1.2020

Ürünün ışık şiddeti ve malzeme kalitesi çok güzel bu fiyata bu kalitede ürün satmaları cok iyi, düşünmeden alın.

16.2.2019

Mutfak tezgahım için iki adet aldım. Montajı çok kolay. Satıcı da anında gönderdi. Çok teşekkür ederim.

19.5.2019

Güzel başarılı tavsiye edebileceğim bi ürün ama keske priz çıksa içinden ve az bi parça da kablo

7.2.2018

İlk bakışta insanın gözüne küçük geliyor ben 15 ledli olanı aldım biraz küçük açıkçası

22.10.2019

Kullanım maksadıma uygun,işimi görüyor,beğendim. İçine 2 vida ve dübel konsa iyi olur

14.1.2020

Ürün güzel. Açma kapama anahtarı var. Montajı gayet kolay. Elektriğe bağlayın yeter.

26.5.2018

urun tam ihtiyacim olan ve soylendigi gibi gun isigi rengi..tesekkurler

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Kullanım KoşullarıGizlilik Sözleşmesi