logo

Bilgi

Yorumsepeti.co T7000 Dokunmatik Ekran Çerçeve Yapıştırıcı 15Ml Siyah kullanıcı yorumları için bütün interneti taradı.
İnternetteki bütün T7000 Dokunmatik Ekran Çerçeve Yapıştırıcı 15Ml Siyah yorumları ve değerlendirmelerini bu sayfada görebilirsin.

Yorumları okumak için tıkla.

Analiz

T7000 Dokunmatik Ekran Çerçeve Yapıştırıcı 15Ml Siyah için 1 e-ticaret sitesinde kullanıcılar tarafından toplam 21 yorum yapılmış ve ortalama 4.4 puan verilmiş.

Satıcılara göre istatistikler ise şöyle;
N11 üzerinde 21 kullanıcı yorumu yapılmış ve ortalama 4.4 puana sahip. Bu satıcıya gitmek için tıkla.

Detay

Bu kategorideki bütün ürünleri incelemek için tıkla.

Benzer Ürünler

18.2.2021

ürünü denedim. güzel yapışıyor. lakin hemen uygulanması lazım. çabuk kuruyor. bu hem iyi hem kötü. hızlı olursanız güzel bir özellik. ama yavaş kalırsanız sıkıntı olabilir.benim için güzel bir özellik oldu. hemen yapıştırdım ve kullanmaya başlayabildim...

8.5.2020

ekran değişiminde olmazsa olmaz silikon yapıştırıcı. gayet iyi... ama aras kargo deyinmeden edemem ürün kargoya verildi bir gün bekledi ikinci gün araca yüklendi 3. gün Konya yoluna gitti orda durdu araca yüklendi kocaeli ne geldi :) gezi geldi anlamadım!

7.10.2019

Evet ürünü begendim güzel işler cıkarıyo ekranı faln iyi yapıştırıyo fakat ürün sanki kullanulmış gibi üstü yıpranmış geldi yine de magazanın günahını almak istemiyorum kullanışlı bi ürün

10.2.2020

ürün güzel orijinal ürün ve kargo muhteşem hızlı ilk başta baloncuklu poşet gönderdiler sandım fakat 10 tur sarmışlar sağolsunlar. Herşey iyiydi memnun kaldım.

3.11.2019

Ürün görseldeki gibi. İyi paketlenmişti. Siyah uhuya benzer bir yapıştırıcı. Sadece süre gerekiyor yapıştırması için. Teşekkürler

7.3.2020

Ürün anlatıldığı gibi geldi telefon ekranını yapıştırdım gayet iyi yapıştırdı güvenle alabilirsiniz

30.4.2021

Gayet işe yarayan bir ürün, ısıtmalı çıkarılan telefon yapıştırmalarında gayet ideal yapıştırıyor

9.9.2019

daha deneyemedim ama güzel bir ürüne benziyor. çok çabuk elime ulaştı. tavsiye ederim.

6.8.2019

Ürün anlatıldığı gibi ve çok iyi paketlenmişti, sorunsuz alışveriş için teşekkürler

4.12.2019

urun saglam sekilde geldi paketleme guzel. denedim basarili bir urun tesekkurler

12.6.2020

Daha önce şeffaf olanını kullanmıştım bu çok daha kaliteli, tavsiye ederim.

26.2.2019

Urunden memlun kaldim denildigi gibi siyah renkli

10.11.2019

sorunsuz sıkıntısız bir şekilde teslim edildi.

16.12.2020

harika urun hizli kargo guvenilir magaza

13.10.2020

İyi paketlenmiş,ürün anlatıldığı gibiydi

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Kullanım KoşullarıGizlilik Sözleşmesi